Jukka Rokkila

Toimitusjohtaja
jukka.rokkila@enerec.fi
0400 904 180

Sanna Tynkkynen

Talouspäällikkö
sanna.tynkkynen@penope.fi
040 820 2731

||||

Jouni Pakkanen

Suodatinjärjestelmät -tuoteryhmäpäällikkö
jouni.pakkanen@enerec.fi
0500 773 397

Marko Eerola

HelpDesk / huoltoteknikko
helpdesk@penope.fi
040 154 6600

||||

Juha Koikkalainen

Energia ja kierrätys -tuoteryhmäpäällikkö, kipinänilmaisu- ja suodatinjärjestelmät
juha.koikkalainen@enerec.fi
040 590 5967

Jori Heiman

Putkistokomponentit, tarvikkeet ja varaosat
jori.heiman@enerec.fi
040 576 6337

Elina Isotalo

Markkinointikoordinaattori
elina.isotalo@penope.fi
044 3100284

||||

Vili Forsblom

Varaosat
vili.forsblom@enerec.fi
040 587 1956

||||

Juha Koikkalainen

Energia ja kierrätys -tuoteryhmäpäällikkö, kipinänilmaisu- ja suodatinjärjestelmät
juha.koikkalainen@enerec.fi
040 590 5967

||||

Jesse Tähtinen

Huoltopäällikkö
jesse.tahtinen@enerec.fi

||||

Tero Salminen

Huoltopäällikkö
tero.salminen@enerec.fi

Teemu Mesiäinen

Huoltopäällikkö
teemu.mesiainen@penope.fi

||||

Jorma Sallmén

varaosat / AL-KO
jorma.sallmen@enerec.fi
040 587 1562

Jari Lepistö

Huoltoteknikko

Kimmo Vilén

Huoltoteknikko

Tiina Rönkkö

Myyntiassistentti
tiina.ronkko@penope.fi
040 629 9679